Walentynki to wyjątkowy czas, który większość z chciałaby w jakiś sposób uczcić — zaplanować kolację bądź podarować ukochanej osobie jakiś upominek. Jest mnóstwo pomysłów na zorganizowanie walentynek, tak samo, jak i na prezent. Każdy może zorganizować walentynki według własnych preferencji. Ogranicza cię jedynie wyobraźnia.

Kolacja we dwoje

Doskonałe i dosyć popularne jest zorganizowanie kolacji we dwoje w walentynki. Możesz wybrać się z drugą połową do odpowiedniej restauracji i miło spędzić w ten sposób czas bądź jedna ze stron może zorganizować taką kolację przy świecach w domu. Ta druga opcja zdecydowanie zostanie o wiele bardziej doceniona, jednakże każda z opcji jest świetnym wyborem.

Wyjście razem do kina

Wyjście do kina to taki uniwersalny pomysł na walentynki, możesz w ten sposób spędzić miło czas. Możesz wybrać jakiś film romantyczny i wprowadzić się w wyjątkową atmosferę walentynek, która dopełni ten wyjątkowy dzień. Film akcji, który wzbudzi w nas wiele emocji i wprowadzi trochę napięcia, również się dobrze sprawdzi. Nie musisz koniecznie wybierać filmu romantycznego.

Prezent dla niej

Jeżeli chcesz zorganizować jakiś niebanalny prezent dla swojej partnerki, powinieneś rozważyć rozwiązania, które w większości przypadków się sprawdzą. Są to m.in.:

 • bransoletka z symbolem nieskończoności — idealnie sprawdzi się na walentynki. Nieskończoność może symbolizować tę wyjątkową relację
 • ogrzewacz do rąk — jeśli twoja partnerka jest osobą, która narzeka na zimne dłonie, na pewno doceni ten mały, uroczy upominek
 • balsam do ust — sprawdzi się idealnie, żeby ochronić usta przed zimnem
 • słodycze — zostaną szczególnie docenione przez miłośniczki słodyczy.

Prezenty dla niego

Prezent dla twojego partnera, może być zarówno czymś praktycznym, jak i miłym, małym upominkiem, od serca. Możesz wziąć pod uwagę takie prezenty jak:

 • perfumy — podaruj swojemu partnerowi perfumy, jeśli lubi otaczać się ładnymi zapachami
 • zestaw skarpetek i bokserek — jeśli twój partner jest osobą praktyczną, na pewno doceni ten upominek
 • las w szkle — jest to las zamknięty w słoiku. To unikalny prezent, który z pewnością doceni twój partner
 • ciepły szalik i rękawiczki — uniwersalny prezent, który sprawdzi w większości przypadków.

Upominki dla dwojga

Jeśli chcesz jednak postawić na coś, co będzie prezentem dla dwojga, możesz rozważyć te pomysły:

 • fotoalbum składający się z waszych zdjęć — idealny prezent, jeżeli lubisz powspominać ze swoim partnerem wspólne, wyjątkowe chwile
 • koszulki dla par — jeśli razem z partnerem lubicie wyróżniać się w tłumie
 • gra planszowa dla par — bardzo sprawdzi się, jeśli lubisz razem ze swoim partnerem gry planszowe. Wyjątkowo umilą wieczór.

Jeśli nie przychodzi ci do głowy żaden pomysł na walentynki, możesz skorzystać z obdarowania was obojga wyjątkową kolacją, wyjściem do kina, czy kupić prezenty, z których skorzystasz razem ze swoją drugą połową. Jeśli wybierasz prezenty dla swojej partnerki lub partnera, możesz postawić praktyczne upominki, które będą również użyteczne w życiu codziennym.

Dodaj komentarz