Rutyna w sypialni pojawia się bez względu na staż związku i zaangażowanie partnerów. Sposobem na wzniecenie dawnego ognia są kostiumy erotyczne. Masz wątpliwości, czy seksowne przebranie dostatecznie podkręci temperaturę w sypialni? Zainicjuj zabawę w przebieranki.

Seksowne przedstawienie, czyli inicjowana rozmowa o fantazjach

Kostium erotyczny ma służyć przede wszystkim zabawie. Wiele kobiet ma jednak opory przed włożeniem wyuzdanej sukienki albo niegrzecznie krótkiej spódniczki. Obawiasz się, że przebranie pozbawi Cię naturalnej swobody i ograniczy spontaniczność w trakcie zbliżenia? Porozmawiaj z partnerem. Możecie wspólnie wybrać kokieteryjny kostium erotyczny z oferty polskiej marki Obsessive.

Przebieranki dla nieśmiałych i odważnych

Przebieranki w sypialni to rodzaj erotycznej zabawy, która wzmacnia więź łączącą partnerów. Subtelne kostiumy erotyczne działają na wyobraźnię i podkręcają atmosferę na długo przed przekroczeniem progu sypialni. Dedykowane mniej śmiałym paniom, wpłyną na poczucie pewności siebie i obudzą apetyt na więcej. Jak bawić się w przebieranki?

1. Według scenariusza. Inicjowana zabawa, oparta na przygotowanym wcześniej scenariuszu zainteresuje kochanków, którzy dotychczas nie mówili głośno o wzajemnych potrzebach. Już samo rozpisanie ról okaże się niezwykle podniecającym doświadczeniem. Jeśli dopiero zaczynacie, zadbajcie o krótkie kwestie. Pozwolą Wam płynnie wejść w rolę i uniknąć poczucia, że wypowiadane zdania brzmią śmiesznie.

2. Spontanicznie. Jeśli lubicie fantazjować, scenariusz nie będzie Wam potrzebny. Przyjmując zasadę, że wokół jednego kostiumu erotycznego budujecie dwie lub więcej historii, rozbudzicie swoją wyobraźnię na długo przed podjęciem miłosnych igraszek. Inspiracją niech będzie subtelny strój gorącej pielęgniarki, kostium ostrej policjantki albo drapieżnej kotki. Ogranicza Was wyłącznie wyobraźnia.

Ostre kostiumy erotyczne

Alternatywą dla tematycznych kostiumów erotycznych są wdzianka o ostrym charakterze. Łączące materiały o różnej fakturze, zwracają uwagę połyskującym lateksem, zdecydowanym fasonem i akcesoriami, które powodują przyjemny dreszcz. Przebranie budzi dystans i ciekawość, angażując każdego z partnerów w odkrywanie zachowań, jakie może wyzwolić.

Dodaj komentarz